Затурцівська громада
Володимирський район Волинська область

Вітаємо Вас на офіційному сайті Затурцівської сільської ради!

ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

14 листопада в приміщенні сільської ради відбудеться виїздний прийом громадян нотаріусом Дильним І.Г. Усіх бажаючих чектимуть з 10.00 до 13.00

10:54 09.11.2018

УКЛАДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ З ЛІКАРЕМ

Від 2 квітня кожен українець може самсотійно обирати лікаря, з яким підписуватиме декларацію, і який слідуватиме за його здоров’ям. Варто зауважити, що угоду можна підписати незалежно від місця прописки чи реєстрації.

09:59 09.11.2018

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

3 жовтня в Затурцівському Будинку культури    відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти. В залі зібралися педагоги, яких привітали, голова  сільської   ради  Патійчук Володимир Андрійович, заступник сільського голови-начальник гуманітарного відділу Демидюк Василь Ілліч та депутат обласної ради Скопюк Михайло Якович. Виступаючі подякували освітянам  за високе служіння обраній справі  та вагомий внесок у підготовку і виховання молодого покоління,  побажали усім педагогам  великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, а кращих з кращих нагородили грамотами.

14:28 05.10.2018

Громадська приймальня

29 травня 2018 року з 10.00 до 13.00 год. в приміщенні Затурцівської сільської ради Локачинського району заплановано проведення виїзної громадської приймальні для надання юридичної допомоги та консультацій з питань вчинення окремих видів нотаріальних дій за участю представника Головного територіального управління юстиції у Волинській області та приватного нотаріуса Локачинського районного нотаріального округу Дильного І.Г.

20:25 19.05.2018