Затурцівська громада
Локачинський район, Волинська область

Інформація про надання гранту для студентів волинської області на сплату навчання

Текст новини
“До уваги студентів затурцівської громади, що навчаються у вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Сподіваємось, що саме ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.
Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту та за те, що допомагаєте робити Україну кращою!

Олексій Бернацький,
дирктор ТОВ СайберШарк та один з ініціаторів проекту Scholarship в Україні